XRT EUROPOWER AC adapter za Lenovo notebook 65W 20V 3.25A XRT65-200-3520LS
Šifra: 2825
      • Voltaža:
      • 20V
      • Upotreba:
      • Lenovo
      • Snaga:
      • 65W
      • Sistemi zaštite:
      • OVP (Over Voltage Protection)
      • Tip konektora:
      • Slim
      • Amperaža:
      • 3.25A
    • Naziv artikla:
      • Voltaža:
      • 20V
      • Upotreba:
      • Lenovo
      • Snaga:
      • 65W
      • Sistemi zaštite:
      • Tip konektora:
      • Slim
      • Amperaža:
      • 3.25A