Punjač za laptop ZEUS ZUS-NPW90 Old models
Šifra: 48593
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    TipPunjač za laptop
    UtičnicaAC (šuko)
    Snaga90 W
    Voltaža18.5 V, 19 V, 19.5 V, 20 V
    Amperaža4.74 A
    UpotrebaUniverzalni punjač za starije modele laptopova.
    OstaloZa Samsung, Asus, HP, Sony, Lenovo, Dell
    Prava potrošača :Zakonska saobraznost 2 godine
    Tip Punjač za laptop
    Utičnica AC (šuko)
    Snaga 90 W
    Amperaža 4.74 A
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Punjači za laptop
    Snaga 90 W
    Amperaža 4.74 A