Punjač za laptop ZEUS ZUS-NPW-90 New models
Šifra: 48589
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    TipPunjač za laptop
    UtičnicaAC (šuko)
    Snaga90 W
    Voltaža19 V, 19.5 V, 20 V
    UpotrebaZa laptopove HP, Acer, Toshiba, Fujitsu, Asus, Dell, Lenovo, Samsung,
    OstaloPunjač za laptop, sa 8 nastavaka za razne vrste laptopova.
    Prava potrošača: Zakonska saobraznost 2 godine
    Tip Punjač za laptop
    Utičnica AC (šuko)
    Snaga 90 W
    Voltaža 19 V, 19.5 V, 20 V
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Punjači za laptop
    Snaga 90 W
    Voltaža 19 V, 19.5 V, 20 V