XRT EUROPOWER AC adapter za IBM Lenovo notebook 90W 20V 4.5A XRT90-200-4500LN
Šifra: 2826
      • Voltaža:
      • 20V
      • Amperaža:
      • 4.5A
      • Sistemi zaštite:
      • OVP (Over Voltage Protection)
      • Snaga:
      • 90W
      • Tip konektora:
      • 7.9 x 5.5
      • Upotreba:
      • IBM, Lenovo
    • Naziv artikla:
      • Voltaža:
      • 20V
      • Amperaža:
      • 4.5A
      • Sistemi zaštite:
      • Snaga:
      • 90W