XRT EUROPOWER AC adapter za HP Sleebook 90W 19.5V 3.34A XRT90-195-3340ESH
Šifra: 2823
      • Voltaža:
      • 19.5V
      • Amperaža:
      • 3.34A
      • Snaga:
      • 90W
      • Tip konektora:
      • 4.8 x 1.7
      • Upotreba:
      • HP
    • Naziv artikla:
      • Voltaža:
      • 19.5V
      • Amperaža:
      • 3.34A
      • Snaga:
      • 90W