XRT EUROPOWER AC adapter za Dell notebook 65W 19.5V 3.34A XRT65-195-3340DL
Šifra: 2827
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Sistemi zaštite:
      • OVP (Over Voltage Protection)
      • Amperaža:
      • 3.34A
      • Tip:
      • Adapter (punjač) za laptop
      • Voltaža:
      • 19.5V
      • Upotreba:
      • Dell
      • Snaga:
      • 65W
      • Utičnica:
      • AC (šuko)
      • Tip konektora:
      • 7.4 x 5.0
    • Fizičke karakteristike
      • Ukupna dužina:
      • 2.7m
      • Boja:
      • Crna
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Punjači za laptop
    • Osnovne karakteristike
      • Sistemi zaštite:
      • Amperaža:
      • 3.34A
      • Tip:
      • Adapter (punjač) za laptop
      • Voltaža:
      • 19.5V
      • Upotreba:
      • Dell
      • Snaga:
      • 65W