TV wall mount, (full-motion), Max. 36.4kg, 32”-65” ( WM-65ST-01 )
Šifra: 71825
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Material: Steel Screen size: 32 - 65" VESA: 200 x 200 - 400 x 400 mm Tilt: ±5° Level adjust: ±2° Swivel: ±25° Wall distance: 23 - 284 mm Weight capacity: 36.4 kg / 80 lbs
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Audio video oprema