TV wall mount, (full-motion), Max. 35kg, 37”-70” ( WM-70ST-01 )
Šifra: 74246
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 3.240,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Material: steel, plastic Surface finish: powder coating color: black Fit screen size: 37" ~ 70" VESA support: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm Weight capacity: 35 kg Profile: 78 ~ 400 mm Tilt range: 0 ° ~ -20 ° Swivel range: +60 ° ~ -60 ° Screen level: +3 ° ~ -3 ° Installation: solid wall Cable management: Yes Net weight: 4.65 kg Dimensions: 400 x 635 x 430 mm
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Audio video oprema