TV wall mount, (full-motion), Max. 36.4kg, 32”-60” ( WM-60ST-01 )
Šifra: 71823
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Material: Steel Screen Size: 32 - 60" VESA: 100 x 100 - 400 x 400 mm Tilt: -2/+10° Level adjust: ±4° Swivel: ±40° Wall distance: 42 - 452 mm Weight capacity: 36.4 kg / 80 lbs
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Audio video oprema