Smart LED TV 50 FOX 50WOS626D 3840x21604KDVB-T2BluetoothWiFiMagic RemoteFramelesswebOS
- Proizvod iz grupe: Televizori
- Proizvođač: FOX
- Nema na stanju
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora | LED |
| Tip osvetljenja | Direct LED |
| Ambilight tehnologija | Ne |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Osvetljenje | 280 cd/m2 |
| Dinamički kontrast | Ultra kontrast |
| Vreme odziva | 8 ms |
| Ugao gledanja (H°/V°) | 178° |
| Vrsta digitalnog tjunera | ATV/DTV-C/T/T2/S/S2 |
| Operativni sistem | webOS |
| Smart TV mogućnosti | RAM memorija: 1.5 GB |
| Procesor za sliku | ARM Cortex - Quad Core A73 |
| Slika | Pokretna rezolucija 1000 RMR |
| High Dynamic Range (HDR) | Da |
| HDR | HDR10 |
| Zvuk | Izlazna snaga zvučnika: 2 x 10 W |
| HDMI priključak | 3 |
| USB 2.0 priključak | 2 |
| Bluetooth | Da |
| LAN priključak | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Opis bežične veze | 2.4 GHz / 5 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |