SMART LED TV Zeus 55 ZE55UST2 3840x2160/4K/Wi-Fi/Bluetooth/DVB-T2/frameless/Android 14/GaiaOS 4.0
Šifra: 102145
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Veličina ekrana (dijagonala) 55"
    Model ZE55UST2
    Smart Da (Android 14, GaiaOS 4.0)
    Kvalitet panela A klasa (frameless)
    Rezolucija UHD (3840x2160)
    Odnos stranica 16:9
    Ugao gledanja Levo/Desno: 178°, Gore/Dole: 178°
    Kontrast ?1000:1
    Broj boja 16.7 miliona
    Osvežavanje ekrana 60Hz
    Vreme odziva 8ms
    Pozadinsko osvetljenje Tip: DLED
    Osvetljenost (cd/m2) 220
    Napajanje – ulazni napon 100–240V~, 50/60Hz
    ARC putem HDMI Da (HDMI1)
    Podrška za Dolby Da
    CI+ slot Da
    Bluetooth Da
    WiFi Da
    Analogni TV sistem (ATV) PAL/SECAM BG/DK/I
    Digitalni TV sistem (DTV) DVB-T/C/T2/S2
    HDMI 2.0 (količina) Da (3 priključka)
    RF ulaz Da
    RF (S2) Da
    USB 2.0 (količina) Da (2 priključka)
    AV ulaz Da (mini)
    Izlaz za slušalice Da
    Digitalni audio izlaz Koaksijalni
    Mrežni ulaz (RJ45) Da
    CI slot Da
    OSD meni jezici Engleski (podrazumevano), ruski, francuski, nemački, arapski, srpski, makedonski
    Tip zvučnika Sistem
    Snaga zvučnika 2 x 10W
    Boja okvira Crna
    Materijal prednjeg okvira Plastika (ABS)
    Materijal zadnje strane Plastika (HIPS)
    Materijal postolja Metal
    VESA dimenzije za montažu (ŠxV) 200 x 100 mm
    Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) 1226.2 x 708.7 x 74 mm
    Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) 1370 x 812 x 254 mm
    Dimenzije pakovanja (ŠxVxD) 1370 x 155 x 827 mm
    Neto težina 10.3 kg
    Bruto težina 13 kg
    Veličina ekrana (dijagonala) 55" Model ZE55UST2 Smart Da (Android 14, GaiaOS 4.0) Kvalitet panela A klasa (frameless) Rezolucija UHD (3840x2160) Odnos stranica 16:9 Ugao gledanja Levo/Desno: 178°, Gore/Dole: 178° Kontrast ?1000:1 Broj boja 16.7 miliona Osvežavanje ekrana 60Hz Vreme odziva 8ms Pozadinsko osvetljenje Tip: DLED Osvetljenost (cd/m2) 220 Napajanje – ulazni napon 100–240V~, 50/60Hz ARC putem HDMI Da (HDMI1) Podrška za Dolby Da CI+ slot Da Bluetooth Da WiFi Da Analogni TV sistem (ATV) PAL/SECAM BG/DK/I Digitalni TV sistem (DTV) DVB-T/C/T2/S2 HDMI 2.0 (količina) Da (3 priključka) RF ulaz Da RF (S2) Da USB 2.0 (količina) Da (2 priključka) AV ulaz Da (mini) Izlaz za slušalice Da Digitalni audio izlaz Koaksijalni Mrežni ulaz (RJ45) Da CI slot Da OSD meni jezici Engleski (podrazumevano), ruski, francuski, nemački, arapski, srpski, makedonski Tip zvučnika Sistem Snaga zvučnika 2 x 10W Boja okvira Crna Materijal prednjeg okvira Plastika (ABS) Materijal zadnje strane Plastika (HIPS) Materijal postolja Metal VESA dimenzije za montažu (ŠxV) 200 x 100 mm Dimenzije bez postolja (ŠxVxD) 1226.2 x 708.7 x 74 mm Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD) 1370 x 812 x 254 mm Dimenzije pakovanja (ŠxVxD) 1370 x 155 x 827 mm Neto težina 10.3 kg Bruto težina 13 kg
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori