WM-90ST-01 Gembird pokretni TV nosac VESA max 60x40cm, 37-90 max.50kg
Šifra: 100442
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 2.970,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Savrseno pozicionirajte ekran
    Lagan i pokretljiv dizajn
    - Zidni nosac za TV sa potpunim pokretom
    - Podrzava vecinu LCD televizora od 37" do 90"
    - VESA kompatibilan, maks. 600 mm x 400 mm
    - Omogucava okretanje do 180 stepeni i naginjanje od 20 stepeni
    - Udaljenost od zida: 67 - 422 mm
    - Ukljucuje sav potreban materijal za montazu
    Materijal: celik
    Povrsinska zavrsna obrada: praskasti premaz
    Boja: crna sa finom teksturom
    Odgovara velisini ekrana: 37" - 90"
    Nosivost: 50 kg
    Profil: 67-422 mm
    Opseg nagiba: +5° /-15°
    Opseg okretanja: +90°/-90°
    Nivo ekrana: +3°/-3°
    Montaza: cvrsti zid, jedan stub
    Savrseno pozicionirajte ekran Lagan i pokretljiv dizajn - Zidni nosac za TV sa potpunim pokretom - Podrzava vecinu LCD televizora od 37" do 90" - VESA kompatibilan, maks. 600 mm x 400 mm - Omogucava okretanje do 180 stepeni i naginjanje od 20 stepeni - Udaljenost od zida: 67 - 422 mm - Ukljucuje sav potreban materijal za montazu Materijal: celik Povrsinska zavrsna obrada: praskasti premaz Boja: crna sa finom teksturom Odgovara velisini ekrana: 37" - 90" Kompatibilno sa VESA: 200x100, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 500x300, 400x400, 600x300, 500x400, 600x400 Nosivost: 50 kg Profil: 67-422 mm Opseg nagiba: +5° /-15° Opseg okretanja: +90°/-90° Nivo ekrana: +3°/-3° Montaza: cvrsti zid, jedan stub
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv