WM-80STR-01 Gembird rotate/tilt VESA max. 60x40cm 40-80 max.50kg
Šifra: 42990
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Savrseno postavite ekran
    Lagan i manevarski dizajn
    -Dvostruki nosac za TV u punom pokretu sa funkcijom rotacije
    -Podrzava vecinu 40” - 80” LCD/LED televizora
    -VESA kompatibilan, max. 600 mm x 400 mm
    -Razmak od zida 61 - 506 mm
    -Omogucava okretanje do 100 stepeni i naginjanje za 10 stepeni
    -Prakticne vodice kablova na rukama
    -Ukljucuje sve potrebne materijale za ugradnju
    Materijal: celik
    Velicina ekrana: 40 - 80"
    VESA: 100 x 100 - 600 x 400 mm
    Nagib: -3/+7°
    Podesavanje nivoa: ±3°
    Okret: ±50°
    Rotacija: 90°
    Rastojanje od zida: 61 - 506 mm
    Kapacitet tezine: 50 kg / 110 lbs
    Savrseno postavite ekran Lagan i manevarski dizajn -Dvostruki nosac za TV u punom pokretu sa funkcijom rotacije -Podrzava vecinu 40” - 80” LCD/LED televizora -VESA kompatibilan, max. 600 mm x 400 mm -Razmak od zida 61 - 506 mm -Omogucava okretanje do 100 stepeni i naginjanje za 10 stepeni -Max. Rotacija za 90 stepeni: omoguc?ava pozicioniranje televizora iu portretnom iu pejzaznom rezimu -Prakticne vodice kablova na rukama -Ukljucuje sve potrebne materijale za ugradnju Materijal: celik Velicina ekrana: 40 - 80" VESA: 100 x 100 - 600 x 400 mm Nagib: -3/+7° Podesavanje nivoa: ±3° Okret: ±50° Rotacija: 90° Rastojanje od zida: 61 - 506 mm Kapacitet tezine: 50 kg / 110 lbs
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv