WM-80ST-05 Gembird TV nosac okretanje/tilt 37-80 VESA max.60x40cm, max 50kg, drzac
Šifra: 45220
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 3.940,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    TV zidni nosač (full-motion), 37" - 80"
    Savršeno postavite ekran
    Lagan i manevarski dizajn
    - Jednoručni zidni nosač za TV sa punim pokretom
    - Podržava vecinu LCD televizora od 37" - 80".
    - VESA kompatibilan, max. 600 mm x 400 mm
    - Omogucava okretanje do 180 stepeni i naginjanje za 18 stepeni
    - Udaljenost od zida: 76 - 620 mm
    - Praktičan integrisani nivo sa mehurićem za savršeno poravnanje
    - Uključuje sve potrebne materijale za ugradnju
    Materijal: čelik, plastika ABS
    Površinska obrada: praškasti premaz
    Boja: Crna
    Odgovara veličini ekrana: 37" - 80"
    VESA kompatibilan: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm
    Kapacitet težine: 50 kg
    Profil: 76 ~ 620 mm
    Opseg nagiba: +3 ° ~ -15 °
    Opseg okretanja: +90 ° ~ -90 °
    Nivo ekrana: +3 ° ~ -3 °
    Montaža: čvrsti zid, dupli klin (406 mm)
    Upravljanje kablovima: da
    Neto težina: 7,3 kg
    Dimenzije: 620 x 685 x 425 mm
    TV zidni nosač (full-motion), 37" - 80" Savršeno postavite ekran Lagan i manevarski dizajn - Jednoručni zidni nosač za TV sa punim pokretom - Podržava vecinu LCD televizora od 37" - 80". - VESA kompatibilan, max. 600 mm x 400 mm - Omogucava okretanje do 180 stepeni i naginjanje za 18 stepeni - Udaljenost od zida: 76 - 620 mm - Praktičan integrisani nivo sa mehurićem za savršeno poravnanje - Uključuje sve potrebne materijale za ugradnju Materijal: čelik, plastika ABS Površinska obrada: praškasti premaz Boja: Crna Odgovara veličini ekrana: 37" - 80" VESA kompatibilan: 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm Kapacitet težine: 50 kg Profil: 76 ~ 620 mm Opseg nagiba: +3 ° ~ -15 ° Opseg okretanja: +90 ° ~ -90 ° Nivo ekrana: +3 ° ~ -3 ° Montaža: čvrsti zid, dupli klin (406 mm) Upravljanje kablovima: da Neto težina: 7,3 kg Dimenzije: 620 x 685 x 425 mm
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv