WM-80ST-02 Gembird TV nosac okretanje/tilt 37-80 VESA max.60x40cm, max 60kg, drzac
Šifra: 37445
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 3.950,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Postavite ekran savršeno
    -Nosac za LCD ekran od celika za teške uslove rada
    -Podržava vec´inu LCD televizora od 37" - 80"
    -VESA kompatibilan, max. 600x400mm
    -Omoguc´ava okretanje do 120 stepeni i naginjanje(tilt) za 20 stepeni
    -Udaljenost od zida: 58-402mm
    -Ukljucuje sve potrebne materijale za ugradnju
    Materijal: celik, plastika
    Površinska obrada: praškasti premaz
    Boja: crna fine teksture
    Odgovara velicini ekrana: 37"-80"
    Kompatibilno sa Vesa: 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400mm
    Kapacitet težine: 60kg
    Profil: 58~402 mm
    Opseg nagiba: +5°~-15°
    Opseg okretanja: +60°~-60°
    Nivo ekrana: +3°~-3°
    Montaža: cvrsti zid, dvostruki klin (406 mm)
    Upravljanje kablovima: da
    Neto težina: 5,77 kg
    Postavite ekran savršeno -Nosac za LCD ekran od celika za teške uslove rada -Podržava vec´inu LCD televizora od 37" - 80" -VESA kompatibilan, max. 600x400mm -Omoguc´ava okretanje do 120 stepeni i naginjanje(tilt) za 20 stepeni -Udaljenost od zida: 58-402mm -Ukljucuje sve potrebne materijale za ugradnju Materijal: celik, plastika Površinska obrada: praškasti premaz Boja: crna fine teksture Odgovara velicini ekrana: 37"-80" Kompatibilno sa Vesa: 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400mm Kapacitet težine: 60kg Profil: 58~402 mm Opseg nagiba: +5°~-15° Opseg okretanja: +60°~-60° Nivo ekrana: +3°~-3° Montaža: cvrsti zid, dvostruki klin (406 mm) Upravljanje kablovima: da Neto težina: 5,77 kg
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv