WM-75ST-02 Gembird rotate/tilt VESA max. 60x40cm 32-75 max.45kg (ugaoni)
Šifra: 42989
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Postavite ekran savrseno
    Lagan i manevarski dizajn
    -Vrhunski zidni nosac za TV sa dvostrukom rukom
    -Podrzava vecinu 32” - 75” LCD/LED televizora
    -VESA kompatibilan, maks. 600 mm x 400 mm
    -Razmak od zida 55 - 490 mm
    -Omogucava rotaciju do 100 stepeni i naginjanje za 13 stepeni
    -Prakticne vodice kablova na rukama
    -Pogodno za ugaonu ugradnju
    -Ukljucuje sve potrebne materijale za ugradnju
    Materijal: celik
    Velicina ekrana: 32 - 75"
    VESA: 100 x 100 - 600 x 400 mm
    Nagib: -5/+8°
    Podesavanje nivoa: ±4°
    Okret: ±50°
    Rastojanje od zida: 55 - 490 mm
    Kapacitet tezine: 45,5 kg / 100 lbs
    Postavite ekran savrseno Lagan i manevarski dizajn -Vrhunski zidni nosac za TV sa dvostrukom rukom -Podrzava vecinu 32” - 75” LCD/LED televizora -VESA kompatibilan, maks. 600 mm x 400 mm -Razmak od zida 55 - 490 mm -Omogucava rotaciju do 100 stepeni i naginjanje za 13 stepeni -Prakticne vodice kablova na rukama -Pogodno za ugaonu ugradnju -Ukljucuje sve potrebne materijale za ugradnju Materijal: celik Velicina ekrana: 32 - 75" VESA: 100 x 100 - 600 x 400 mm Nagib: -5/+8° Podesavanje nivoa: ±4° Okret: ±50° Rastojanje od zida: 55 - 490 mm Kapacitet tezine: 45,5 kg / 100 lbs
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv