UPS Intex IT-F650VA650VA360W
Šifra: 72100
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 4.400,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    KAPACITET650VA / 360W
    Ulaz
    Normalni Napon230VAC
    Opseg Napona140VAC-300VAC
    Opseg Frekvencije45~60Hz
    Izlaz
    Regulacija AC Napona (u režimu baterije)230VAC ±10%
    Frekvencija AC Mreže (u režimu baterije)50Hz ±1%
    Vreme PrebacivanjaTipično 2-6 ms
    10 ms max
    Talasna Forma (u režimu baterije)Step Wave
    BATERIJA
    Vrsta i Broj Baterija12V/7Ah x 1
    Vreme Napajanja (Za jedan PC @100W)10-15 minuta
    Tipično Vreme Punjenja4-6 sati do 90% kapaciteta
    INDIKATORI
    Režim ACZeleno svetlo
    Režim BaterijeZeleno treperi
    ALARMI
    Režim BaterijeZvuk svakih 10 sekundi
    Nizak Napon Baterije Zvuk svake sekunde
    Preopterećenje Zvuk svakih 0.5 sekundi
    GreškaNeprekidno zvuk
    FIZIČKE KARAKTERISTIKE
    Izlazni PriključciUniverzalni izlaz x 2 šuko
    Dimenzije, D X Š X V27.9 x 10.1 x 14.2 cm
    Neto Težina4.2 kg
    OKRUŽENJE
    Vlažnost0-90% RH pri 0-40°C (ne kondenzuje se)
    Nivo bukeManje od 40dB
    Prava potrošača:Zakonska saobraznost 2 godine
    EAN:8902956018691
    Korisničko upustvo
    KAPACITET 650VA / 360W
    Ulaz
    Normalni Napon 230VAC
    Opseg Napona 140VAC-300VAC
    Opseg Frekvencije 45~60Hz
    Izlaz
    10 ms max
    BATERIJA
    INDIKATORI
    Režim AC Zeleno svetlo
    Režim Baterije Zeleno treperi
    ALARMI
    Greška Neprekidno zvuk
    FIZIČKE KARAKTERISTIKE
    Neto Težina 4.2 kg
    OKRUŽENJE
    Nivo buke Manje od 40dB
    EAN: 8902956018691
    Korisničko upustvo
    • Naziv artikla:
    • UPS Intex IT-F650VA650VA360W
    • Naziv i vrsta robe:
    • UPS, elektro zaštita, punjači
    KAPACITET 650VA / 360W
    Normalni Napon 230VAC
    Opseg Napona 140VAC-300VAC
    Opseg Frekvencije 45~60Hz