TV PROFILO SMART LED 55'' 55PA535ESG UHD 3840x2160ANDROID 11DVB-T2CS2Grey
Šifra: 72841
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Ekran
    Dijagonala 55" 139cm
    2160 x 3840 Piksela
    UHD 4K 500Hz
    Smart funkcije
    Smart TV - Android 11
    Video
    DVB-T2/C/S2/black
    Video formati: 3GPP, AVI, FLV, MKV, MP4, VOB, WMV
    Frekvencija: 50hz
    Format ekrana: 16:9
    HDR (visoki dinamički opseg)
    Audio
    Audio izlaz: 2x8W
    Zvuk: Stereo
    Audio formati: AAC, MP3, WAV, WMA
    Priključci / Slotovi
    Broj HDMI portova: 3
    Broj USB portova: 2
    Bežična mrežna veza (WLAN)
    Dodatne funkcije
    Wi-Fi
    Fizičke karakteristike
    Boja: Siva
    Širina: 1229mm
    Visina: 710mm
    Garancija
    3 godine
    Ekran
    Dijagonala 55" 139cm
    2160 x 3840 Piksela
    UHD 4K 500Hz
    Smart funkcije
    Smart TV - Android 11
    Video
    DVB-T2/C/S2/black
    Frekvencija: 50hz
    Format ekrana: 16:9
    HDR (visoki dinamički opseg)
    Audio
    Audio izlaz: 2x8W
    Zvuk: Stereo
    Priključci / Slotovi
    Broj HDMI portova: 3
    Broj USB portova: 2
    Bežična mrežna veza (WLAN)
    Dodatne funkcije
    Wi-Fi
    Fizičke karakteristike
    Boja: Siva
    Širina: 1229mm
    Visina: 710mm
    Garancija
    3 godine
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori
    Dijagonala 55" 139cm
    UHD 4K 500Hz
    Audio izlaz: 2x8W
    Širina: 1229mm
    Visina: 710mm