SMART LED TV Zeus 55 ZE55UST2 3840x2160UHDDVB-T2framelessAndroid 14GaiaOS 4.0
Šifra: 97966
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 33.300,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Veličina ekrana (dijagonala)55"
    ModelZE55UST2
    Smart Da (Android 14, GaiaOS 4.0)
    Kvalitet panelaA klasa
    RezolucijaUHD (3840x2160)
    Odnos stranica16:9
    Ugao gledanjaLevo/Desno: 178°, Gore/Dole: 178°
    Kontrast≥1000:1
    Broj boja16.7 miliona
    Osvežavanje ekrana60Hz
    Vreme odziva8ms
    Pozadinsko osvetljenjeTip: DLED
    Osvetljenost (cd/m²)220
    Napajanje – ulazni napon100–240V~, 50/60Hz
    ARC putem HDMIDa (HDMI1)
    Podrška za DolbyDa
    CI+ slotDa
    BluetoothDa
    WiFiDa
    Analogni TV sistem (ATV)PAL/SECAM BG/DK/I
    Digitalni TV sistem (DTV)DVB-T/C/T2/S2
    HDMI 2.0 (količina)Da (3 priključka)
    RF ulazDa
    RF (S2)Da
    USB 2.0 (količina)Da (2 priključka)
    AV ulazDa (mini)
    Izlaz za slušaliceDa
    Digitalni audio izlazKoaksijalni
    Mrežni ulaz (RJ45)Da
    CI slotDa
    OSD meni jeziciEngleski (podrazumevano), ruski, francuski, nemački, arapski, srpski, makedonski
    Tip zvučnikaSistem
    Snaga zvučnika2 x 10W
    Boja okviraCrna
    Materijal prednjeg okviraPlastika (ABS)
    Materijal zadnje stranePlastika (HIPS)
    Materijal postoljaMetal
    VESA dimenzije za montažu (ŠxV)200 x 100 mm
    Dimenzije bez postolja (ŠxVxD)1226.2 x 708.7 x 74 mm
    Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD)1370 x 812 x 254 mm
    Dimenzije pakovanja (ŠxVxD)1370 x 155 x 827 mm
    Neto težina10.3 kg
    Bruto težina13 kg
    Model ZE55UST2
    Kvalitet panela A klasa
    Rezolucija UHD (3840x2160)
    Odnos stranica 16:9
    Kontrast ≥1000:1
    Broj boja 16.7 miliona
    Osvežavanje ekrana 60Hz
    Vreme odziva 8ms
    Osvetljenost (cd/m²) 220
    ARC putem HDMI Da (HDMI1)
    Podrška za Dolby Da
    Bluetooth Da
    WiFi Da
    RF ulaz Da
    RF (S2) Da
    AV ulaz Da (mini)
    Izlaz za slušalice Da
    Mrežni ulaz (RJ45) Da
    Tip zvučnika Sistem
    Snaga zvučnika 2 x 10W
    Boja okvira Crna
    Materijal postolja Metal
    Neto težina 10.3 kg
    Bruto težina 13 kg
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori
    Model ZE55UST2
    Osvežavanje ekrana 60Hz
    Snaga zvučnika 2 x 10W