SMART QLED TV 75 Samsung QE75Q7FAAUXXH 3840x2160UHD4KDVB-T2CS2
- Proizvod iz grupe: Televizori
- Proizvođač: SAMSUNG
- Na stanju
Šifra: 104932
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
WebCena:
| Proizvođač | Samsung |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 75" |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip panela | QLED |
| Osveženje panela | 50 Hz |
| Odnos strana | 16:9 |
| Podržani signali | DVB-T2CS2, CI+(1.4), CI+(1.4 ECP)_samo za IT |
| 3D Tehnologija | Ne |
| Smart TV | Da |
| Broj USB priključaka | 1 |
| WiFi | Da (Wi-Fi 5) |
| LAN priključak | Da |
| Broj HDMI priključaka | 3 |
| Mogućnost montaže na zid | Da |
| Teletekst | Ne |
| Snaga zvučnika u W | 20 |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 1677.5 x 1006.3 x 325 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1677.5 x 962.4 x 61.1 mm |