RAIDMAX Napajanje 535W Vortex RX-535AP-V 80PLUS BRONZE
Šifra: 16919
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
      • Faktor snage:
      • >0.99
      • Sistemi zaštite:
      • Snaga:
      • 535W
      • Tip:
      • Active PFC
      • ATX standard:
      • 12V
      • Vrsta kablova:
      • Polu modularni
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 36A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 432W
    • Ostale naponske grane
      • 100W
      • +3.3V:
      • 20A
      • +5V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
    • Modularni priključci
      • SATA:
      • 5
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • Tih ventilator
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Tip:
      • Aktivno
    • Fizičke karakteristike
      • Ostalo:
      • Flat kablovi
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
      • Format:
      • ATX
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Bronze
      • Faktor snage:
      • >0.99
      • Sistemi zaštite:
      • Snaga:
      • 535W
      • Active PFC
      • ATX standard:
      • 12V
      • Vrsta kablova:
      • Polu modularni
    • +12V naponske grane
      • 36A
      • 432W
    • Ostale naponske grane
      • 100W
      • +3.3V:
      • 20A
      • +5V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
    • Modularni priključci
      • SATA:
      • 5
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • Tih ventilator
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
      • Broj ventilatora:
      • Aktivno
    • Fizičke karakteristike
      • Ostalo:
      • Flat kablovi
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm