RAIDMAX Kućište X922 (4xStatic RGB fans, 3 in front, 1 in rear) 675w (X922TBS675X w PSU)
Šifra: 90811
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Format kućišta:
      • Tower
      • Podržani formati matičnih ploča:
      • ATX, microATX, Mini-ITX
    • Napajanje
      • Snaga napajanja:
      • 675W
      • Proizvođač napajanja:
      • Raidmax
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • 2
      • Unutrašnja 3.5" ležišta:
      • 2
    • Priključci napred
      • Napomena:
      • Reset dugme
      • USB 3.0:
      • 1
      • USB 2.0:
      • Audio:
      • HD Audio, 1x 3.5mm
    • Ležišta za ventilatore
      • Gornja strana:
      • 2x120mm, 2x140mm
      • Prednja strana:
      • 3x120mm
      • Poleđina:
      • 2x120mm
    • Ugrađeni ventilatori
      • Poleđina:
      • 1x120mm (ARGB)
      • Prednja strana:
      • 3x120mm (ARGB)
    • Ležišta za hladnjake
      • Gornja strana:
      • 240mm
      • 240mm, 360mm
      • 120mm
    • Kompatibilnost
      • Maksimalni broj slotova:
      • 7
      • Maksimalna visina procesorskog hladnjaka:
      • 160mm
      • Maksimalna dužina grafičke karte:
      • 310mm
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Materijal:
      • Plastika, Metal, Kaljeno staklo
      • Dimenzije:
      • 445mm x 390mm x 200mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kućišta
    • Osnovne karakteristike
      • Format kućišta:
      • Tower
      • ATX, microATX, Mini-ITX
    • Napajanje
      • Snaga napajanja:
      • 675W
      • Proizvođač napajanja:
      • Raidmax
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • Unutrašnja 3.5" ležišta:
    • Priključci napred
      • Napomena:
      • Reset dugme
      • USB 3.0:
      • 1
      • USB 2.0:
      • Audio:
      • HD Audio, 1x 3.5mm
    • Ležišta za ventilatore
      • 2x120mm, 2x140mm
      • 3x120mm
      • 2x120mm
    • Ugrađeni ventilatori
      • 1x120mm (ARGB)
      • 3x120mm (ARGB)
    • Ležišta za hladnjake
      • 240mm
      • 240mm, 360mm
      • 120mm
    • Kompatibilnost
      • Maksimalni broj slotova:
      • 7
      • 160mm
      • 310mm
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Materijal:
      • Dimenzije:
      • 445mm x 390mm x 200mm