CHIEFTEC Kućište BE-10B-300
Šifra: 31671
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Podržani formati matičnih ploča:
      • Mini-ITX, mATX
      • Format kućišta:
      • Desk Mini Tower (vertikalan i horizontalan polozaj)
    • Napajanje
      • Model napajanja:
      • GPF-300P
      • Snaga napajanja:
      • 300W
      • Efikasnost:
      • 80 Plus Bronze
      • Ostalo:
      • TFX
      • Proizvođač napajanja:
      • Chieftec
    • Ležišta za spoljne uređaje
      • 5.25":
      • 1
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • 1
      • Unutrašnja 3.5" ležišta:
    • Priključci napred
      • Audio:
      • HD Audio, Mikrofon
      • USB 2.0:
      • USB 3.2:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
    • Ugrađeni ventilatori
      • Prednja strana:
      • 1x 80mm
    • Kompatibilnost
      • Maksimalna dužina grafičke karte:
      • 220mm
      • Maksimalni broj slotova:
      • 4
      • Maksimalna visina procesorskog hladnjaka:
      • 50mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 327mm x 283mm x 95mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 3.6kg
      • Materijal:
      • Čelik (0.6mm)
      • Pakovanje:
      • Set šrafova
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • CHIEFTEC Kućište BE-10B-300
    • Naziv i vrsta robe:
    • Kućišta
    • Osnovne karakteristike
      • Mini-ITX, mATX
      • Format kućišta:
    • Napajanje
      • Model napajanja:
      • GPF-300P
      • Snaga napajanja:
      • 300W
      • Efikasnost:
      • 80 Plus Bronze
      • Ostalo:
      • TFX
      • Proizvođač napajanja:
      • Chieftec
    • Ležišta za spoljne uređaje
      • 5.25":
    • Unutrašnja ležišta
      • Unutrašnja 2.5" ležišta:
      • Unutrašnja 3.5" ležišta:
    • Priključci napred
      • Audio:
      • HD Audio, Mikrofon
      • USB 2.0:
      • USB 3.2:
      • 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A
    • Ugrađeni ventilatori
      • Prednja strana:
      • 1x 80mm
    • Kompatibilnost
      • 220mm
      • Maksimalni broj slotova:
      • 4
      • 50mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 327mm x 283mm x 95mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 3.6kg
      • Materijal:
      • Čelik (0.6mm)