PP6A-LSZHCU-BK-10M Gembird Mrezni kabl, SFTP CAT.6A BAKARNI LSZH Patch cord 10m Black
Šifra: 85172
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 720,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Savršena veza
    Dvostruko zašticen - za pouzdanu vezu
    Oklop sa niskim nivoom dima bez halogena-Low Smoke Zero Halogen (LSZH) jacket.
    Pozlaceni kontakti
    -Patch kabl sa folijom zaštitom i pletenim kablom, CAT 6A
    -Pozlaceni kontakti
    -Oklop sa niskim nivoom dima bez halogena (LSZH).
    -Molded strain reliefs
    Kategorija: kategorija 6A
    Tip: SSTP (dvostruko zašticen)
    Frekvencijski opseg: Max. 500 MHz
    Usklađenost sa standardima ANSI / TIA / EIA-568B standards
    Provodnik: AVG 27 (žica 7x0,135 mm), CU
    Izolacija provodnika: FM-PE 1,0 mm
    Zaštita: AL folija + pletenica (16 x 4/0,12 mm)
    LDPE punilo: da
    Poliesterska traka: da
    Materijal jakne: LSZH
    Spoljni prečnik: 6,2 mm
    Dužina: 10m
    Boja: Crna
    Savršena veza Dvostruko zašticen - za pouzdanu vezu Oklop sa niskim nivoom dima bez halogena-Low Smoke Zero Halogen (LSZH) jacket. Pozlaceni kontakti -Patch kabl sa folijom zaštitom i pletenim kablom, CAT 6A -Pozlaceni kontakti -Oklop sa niskim nivoom dima bez halogena (LSZH). -Molded strain reliefs Kategorija: kategorija 6A Tip: SSTP (dvostruko zašticen) Frekvencijski opseg: Max. 500 MHz Usklađenost sa standardima ANSI / TIA / EIA-568B standards Provodnik: AVG 27 (žica 7x0,135 mm), CU Izolacija provodnika: FM-PE 1,0 mm Zaštita: AL folija + pletenica (16 x 4/0,12 mm) LDPE punilo: da Poliesterska traka: da Materijal jakne: LSZH Spoljni prečnik: 6,2 mm Dužina: 10m Boja: Crna
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Mrežna oprema