PHILIPS_ 34 inča Evnia 34M2C5501A00 zakrivljeni WQHD Gaming monitor
Šifra: 84055
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Veličina piksela:
      • 0.23175 mm
      • Tip panela:
      • VA
      • Ostalo:
      • 95% of DCI-P3, 91% AdobeRGB, 126% sRGB, Zakrivljenost 1500R, 105% NTSC
      • Nativni kontrast:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Tip ekrana:
      • VA LED zakrivljeni
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • 2x HDMI 2.0
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • USB priključci:
      • 1x USB tip B, 3x USB-A 3.2 Gen 1
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 8.6kg (sa postoljem), 6.7kg (bez postolja)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 525mm, 369mm (bez postolja)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Rotiranje
      • Boja:
      • Bela
      • Dubina:
      • 226mm, 69mm (bez postolja)
      • Širina:
      • 808mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Naziv artikla:
      • Veličina piksela:
      • 0.23175 mm
      • Tip panela:
      • VA
      • Ostalo:
      • Nativni kontrast:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Tip ekrana:
      • VA LED zakrivljeni
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 180Hz
      • 2x HDMI 2.0
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno USB priključaka:
      • 4
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • USB priključci:
      • 1
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 525mm, 369mm (bez postolja)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Boja:
      • Bela
      • Dubina:
      • 226mm, 69mm (bez postolja)
      • Širina:
      • 808mm