ASUS 34'' TUF Gaming VG34VQL1B LED crni monitor
Šifra: 31987
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Odziv:
      • 1ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Flicker-free, HDR10, DisplayHDR 400, Low Blue Light, Trace Free Technology, 90% of DCI-P3
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 550 nita
      • Veličina piksela:
      • 0.2325mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 2 Tip A
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel
      • Masa:
      • 9.0kg (sa postoljem), 6.6kg (bez postolja)
      • Visina:
      • 416mm - 546mm (sa postoljem), 366mm (bez postolja)
      • Širina:
      • 809mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB 3.0 kabl
      • Dubina:
      • 274mm (sa postoljem), 105mm (bez postolja)
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • G
    • Naziv artikla:
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Odziv:
      • 1ms (mprt)
      • Ostalo:
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 550 nita
      • Veličina piksela:
      • 0.2325mm
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 2x USB 3.2 Gen 2 Tip A
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 2W
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Masa:
      • Visina:
      • Širina:
      • 809mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Pakovanje:
      • Dubina: