PHILIPS_ 34 inča Evnia 34M1C5500VA00 UltraWide WQHD Gaming LCD monitor
Šifra: 74841
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 48Hz - 165Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.23175 mm
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray)
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Gaming:
      • Da
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Horizontalno osvežavanje:
      • 30kHz - 250kHz
      • Tip panela:
      • VA
      • Ostalo:
      • HDR10, Low Blue Light, 3H, SmartImage za igre, SmartContrast, 100% NTSC, 120.7%(sRGB)
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Nativni kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 1x USB 3.2 tip B upstream, 4x USB tip A
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 2
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0
      • Ukupno USB priključaka:
      • 5
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Ostalo:
      • Kensington security slot
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 618mm
      • Masa:
      • 8.56kg
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel
      • Širina:
      • 808mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 308mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 48Hz - 165Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.23175 mm
      • Uglovi gledanja:
      • AMD FreeSync Premium
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray)
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Gaming:
      • Da
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Horizontalno osvežavanje:
      • 30kHz - 250kHz
      • Tip panela:
      • VA
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Nativni kontrast:
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • USB priključci:
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0
      • Ukupno USB priključaka:
      • 5
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Dodatne funkcije
      • Kensington security slot
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Visina:
      • 618mm
      • Masa:
      • 8.56kg
      • Dodatne mogućnosti:
      • Širina:
      • 808mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 308mm