PHILIPS_ 34 inča 34M2C860000 Curved 4K UHD QD OLED Gaming monitor
Šifra: 70453
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Veličina piksela:
      • 0.2315mm x 0.2315mm
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 1.000 nita
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 175Hz
      • Tip ekrana:
      • OLED
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Samoemitujući (OLED)
      • Odziv:
      • 0.03 (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4, Da preko USB-C
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 1x USB-C 3.2 Gen 1
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Tehnologije:
      • DTS
    • Dodatne funkcije
      • Ostalo:
      • Ambiglow - pozadinsko osvetljenje
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB C kabl, USB kabl
      • Širina:
      • 813mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Horizontalno rotiranje
      • Boja:
      • Bela
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 553mm
      • Masa:
      • 8.7kg
      • Dubina:
      • 295mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • G
    • Naziv artikla:
    • Ekran
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Veličina piksela:
      • 0.2315mm x 0.2315mm
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 1.000 nita
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 175Hz
      • Tip ekrana:
      • OLED
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Samoemitujući (OLED)
      • Odziv:
      • 0.03 (Gray to Gray)
      • Adaptive Sync
    • Priključci Slotovi
      • DisplayPort priključci:
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 1x USB-C 3.2 Gen 1
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 5W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Tehnologije:
      • DTS
    • Dodatne funkcije
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Širina:
      • 813mm
      • Dodatne mogućnosti:
      • Boja:
      • Bela
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 553mm
      • Masa:
      • 8.7kg
      • Dubina:
      • 295mm