PHILIPS_ 34 inča 34B2U3600C00 Curved WQHD USB-C monitor
Šifra: 86295
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 120Hz
      • Veličina piksela:
      • 0.23175mm x 0.23175mm
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • 120% sRGB, EasyRead, 3H, Zakrivljenost 1500R, SmartImage, EyeSafe, SoftBlue, 104% NTSC
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Gaming:
      • Da
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Audio izlaz:
      • Audio out Headphone Jack
      • USB priključci:
      • 1x USB-C 3.2 Gen 1, 1x USB 2.0 (Tip B), 4x USB tip A
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45, HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • Ukupno USB priključaka:
      • 6
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • KVM
      • Ostalo:
      • Multi View
      • Power delivery (preko USB-C):
      • Do 90W
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Visina:
      • 575mm (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 287mm
      • Širina:
      • 807mm
      • Masa:
      • 10.4kg (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • D
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Ekran
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 120Hz
      • Tip ekrana:
      • LCD
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Gaming:
      • Da
      • Tip panela:
      • VA
      • Dinamički kontrast:
      • Rezolucija:
      • 3.440 x 1.440
      • Uglovi gledanja:
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 300 nita
      • Adaptive Sync
      • Odziv:
      • 4ms (Gray to Gray)
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • WLED
      • Odnos stranica:
      • 21:9
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
      • Veličina piksela:
      • 0.23175mm x 0.23175mm
    • Priključci Slotovi
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 2.0
      • Ukupno USB priključaka:
      • 6
      • USB priključci:
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45, HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Audio izlaz:
      • Audio out Headphone Jack
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 5W
    • Dodatne funkcije
      • Multi View
      • Do 90W
      • Podržane tehnologije:
      • KVM
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 807mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 10.4kg (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Boja:
      • Crna
      • Dubina:
      • 287mm
      • Visina:
      • 575mm (sa postoljem)