PHILIPS_ 27 inča Evnia 27M2C5500W00 Curved Quad HD Gaming monitor
Šifra: 86280
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Tip panela:
      • VA
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync Premium Pro
      • Ostalo:
      • DisplayHDR 400, Delta E < 2, 119%(sRGB), 98,5% NTSC
      • Veličina piksela:
      • 0.2331 mm x 0.2331 mm
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • Nativni kontrast:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • USB priključci:
      • 4x USB tip A, 1x USB 5Gbps tip B upstream
      • Ukupno USB priključaka:
      • 5
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
      • 2
    • Dodatne funkcije
      • Ostalo:
      • Multi View
    • Fizičke karakteristike
      • Dubina:
      • 230mm
      • Visina:
      • 527mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 606mm
      • Masa:
      • 6.27kg (sa postoljem)
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Naziv artikla:
      • Odziv:
      • 1ms (Gray to Gray)
      • Tip panela:
      • VA
      • Osvetljenje:
      • 400 nita
      • AMD FreeSync Premium Pro
      • Gaming:
      • Da
      • Veličina piksela:
      • 0.2331 mm x 0.2331 mm
      • Veličina ekrana:
      • 27 inča
      • Rezolucija:
      • 2.560 x 1.440
      • Tip ekrana:
      • Zakrivljen
      • Nativni kontrast:
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 240Hz
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • USB priključci:
      • Ukupno USB priključaka:
      • 5
      • DisplayPort priključci:
      • 2x DisplayPort 1.4
      • Ukupno HDMI priključaka:
    • Dodatne funkcije
      • Multi View
    • Fizičke karakteristike
      • Dubina:
      • 230mm
      • Visina:
      • 527mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Širina:
      • 606mm