PHILIPS_ 27'' 27M1N3200ZA00 W-LED monitor
Šifra: 17175
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
      • Osvetljenje:
      • 250cdm²
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Tip panela:
      • VA
      • Veličina ekrana:
      • 27"
      • Odziv:
      • 1ms
      • Ostalo:
      • Low Blue Light
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Audio izlaz:
      • Izlaz za slusalice
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • Ukupno Display port priključaka:
      • 1
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2x5W
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • EasyRead, Low input lag, SmartContrast, SmartImage, Ultra Wide-Color Technology
      • Ostalo:
      • Easy select prekidač, Smart ergo base postolje
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Kensington security, Podesivost po visini, Tilt
      • Visina:
      • 543mm
      • Dubina:
      • 236mm
      • Širina:
      • 612mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Masa:
      • 5.3kg (sa postoljem)
      • Boja:
      • Crna
      • Pakovanje:
      • DisplayPort kabl, HDMI kabl, Naponski kabl
    • Naziv artikla:
      • Uglovi gledanja:
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Veličina piksela:
      • 0.3114mm x 0.3114mm
      • Osvetljenje:
      • 250cdm²
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 165Hz
      • Tip panela:
      • VA
      • Veličina ekrana:
      • 27"
      • Odziv:
      • 1ms
      • Low Blue Light
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Audio izlaz:
      • Izlaz za slusalice
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.2
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • 1
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2x5W
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
    • Fizičke karakteristike
      • Dodatne mogućnosti:
      • Visina:
      • 543mm
      • Dubina:
      • 236mm
      • Širina:
      • 612mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm