PBKPD20W325BK Powerbank, 30000mAh, 1xUSB-C, 2xUSB-A, PD3.0 20W, Lithium-Polymer, Display
Šifra: 105146
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 3.490,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    -Brzo punjenje prenosne baterije od 30.000 mAh sa funkcijom „Power Delivery“
    -Sa jednim USB-C™ portom za napajanje od 20 vati i dva USB-A porta za brzo punjenje od 18 wati
    -Istovremeno puni tri uređaja poput pametnog telefona, tableta, pametnog sata ili slušalica
    -Integrisani LED displej koji prikazuje od 1 do 100 procenata koliko je energije još dostupno
    -Savršen dodatak za svakodnevni mobilni život, u pokretu i na putovanjima
    Punjenje tri uređaja istovremeno
    Super brzo punjenje
    Zahvaljujuci tehnologiji napajanja (PD) i brzog punjenja (QC), ovaj prenosni punjač nudi munjevito brze brzine punjenja - do četiri puta brže od konvencionalnih prenosnih punjača. USB-C™ PD port isporučuje 20 W, dok svaki USB-A QC port pruža 18 W, osiguravajuci da vaši uređaji dobiju potrebnu energiju u rekordnom roku. Bez obzira da li dopunjavate telefon pre nego što krenete ili potpuno punite tablet, vreme zastoja ce biti minimalno.
    Održavajte kontrolu uz LED displej
    Neophodan za putovanja i svakodnevnu upotrebu
    Širina 68 mm
    Visina 150 mm
    Dubina 42 mm
    Težina 596 g
    Boja Crna
    ABS materijal
    Broj izlaza 3
    Ulazni napon:
    5 V DC
    12 V DC
    9 V DC
    Tip baterije Ugrađena Litijum-polimerska
    Priključak USB Tip-A
    USB Tip-C™
    Baterijska lampa Da
    Izlazni priključak 2x USB-A
    1x USB-C™
    Napon baterije 3,7 V
    Tehnologija Litijum-polimerska
    Ulazni priključak 1x USB-C™
    Dodaci USB-C kabl
    Pakovanje Poklon kutija sa Euro Lock-om
    Ulazna struja 3 A
    Ekran Da
    Broj proizvoda u pakovanju 1 kom
    Podržana tehnologija PD3.0 20W
    Maksimalna izlazna struja po portu 3,0 A
    Izlazna struja:
    3,0 A
    2,0 A
    1,5 A
    2,22 A
    1,67 A
    Izlazni napon 12 V DC
    9 V DC
    5 V DC
    Bežično punjenje Ne
    Kapacitet baterije 30000 mAh
    Vreme punjenja baterije 540 min
    Izlazna snaga 20 W
    Gustina energije 111 Wh
    Broj punjenja pametnog telefona 12
    SmartLife Ne
    Korišc´enje baterije 1 za (glavna funkcija proizvoda) Glavni proizvod
    Baterija 1 uključena Da
    Baterija 1 punjiva Da
    Maksimalna snaga punjenja na 5 V 3000 mAh
    Tip baterije 1 Baterijski paket
    Broj baterija 1 3
    Baterija 1 zamenljiva / ugrađena Ugrađena
    Hemijski sastav baterije 1 Li-Poli
    Napon baterije 1 3,7 V
    Funkcija bežičnog punjenja Ne
    Težina baterije 1 165 g
    Kapacitet baterije 1 30000 mAh
    Dodatna oprema uključena USB-C kabl
    • Naziv artikla: