NJOY Synergy 550 550W napajanje (PSAT1055A20CSCZ01B)
Šifra: 85318
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Sistemi zaštite:
      • Tip:
      • Active PFC
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Snaga:
      • 550 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus White
    • +12V naponske grane
      • 1:
      • 30A
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 456W
    • Ostale naponske grane
      • 105W
      • +3.3V:
      • 21A
      • +5V:
      • 16A
    • Fiksni priključci
      • Molex 4pin:
      • 3
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • Ostali priključci:
      • 2x PCI-e 6+2 Pin
      • SATA:
      • 5
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Tip:
      • Aktivno
      • Dodatne funkcije:
      • Hydraulic Bearing
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 1.35kg
      • Dimenzije:
      • 150mm x 150mm x 86mm
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl
      • Format:
      • ATX
      • Ostalo:
      • Flat kablovi
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Sistemi zaštite:
      • Active PFC
      • Vrsta kablova:
      • Fiksni
      • Snaga:
      • 550 W
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus White
    • +12V naponske grane
      • 30A
      • 456W
    • Ostale naponske grane
      • 105W
      • +3.3V:
      • 21A
      • +5V:
      • 16A
    • Fiksni priključci
      • Molex 4pin:
      • 3
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 2x 8(4+4)pin
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • Ostali priključci:
      • 2x PCI-e 6+2 Pin
      • SATA:
      • 5
    • Hlađenje
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm
      • Broj ventilatora:
      • Aktivno
      • Dodatne funkcije:
      • Hydraulic Bearing
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 1.35kg
      • Dimenzije:
      • 150mm x 150mm x 86mm