RAIDMAX Napajanje 600W Vortex RX-600AC-V 80PLUS WHITE
Šifra: 3333
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Snaga:
  • 600W
Artikal nije dostupan
  • Osnovne karakteristike
    • ATX standard:
    • 12V
    • Vrsta kablova:
    • Fiksni
    • Snaga:
    • 600 W
    • Sistemi zaštite:
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus
    • Tip:
    • Active PFC
  • +12V naponske grane
    • 1:
    • 44A
    • Maksimalna kombinovana snaga:
    • 528W
  • Ostale naponske grane
    • +3.3V:
    • 20A
    • 100W
    • +5V:
    • 20A
  • Fiksni priključci
    • ATX 24pin:
    • 24(20+4)pin
    • ATX 4pin (PIV):
    • 2
    • SATA:
    • 4
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin
    • PCI Express 8pin:
    • 1x 8(6+2)pin
  • Hlađenje
    • Broj ventilatora:
    • 1
    • Tip:
    • Aktivno
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
  • Fizičke karakteristike
    • Format:
    • ATX
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 86mm
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 24 meseca
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Napajanja
  • Osnovne karakteristike
    • ATX standard:
    • 12V
    • Vrsta kablova:
    • Fiksni
    • 600 W
    • Sistemi zaštite:
    • Klasifikacija efikasnosti:
    • 80 Plus
    • Active PFC
  • +12V naponske grane
    • 44A
    • 528W
  • Ostale naponske grane
    • +3.3V:
    • 20A
    • 100W
    • +5V:
    • 20A
  • Fiksni priključci
    • ATX 24pin:
    • 24(20+4)pin
    • ATX 4pin (PIV):
    • 2
    • SATA:
    • 4
    • ATX 8pin (EPS 12V):
    • 1(4+4)pin
    • PCI Express 8pin:
    • 1x 8(6+2)pin
  • Hlađenje
    • Broj ventilatora:
    • Aktivno
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
  • Fizičke karakteristike
    • Format:
    • ATX
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 86mm