NB Lenovo ThinkPad E16 G3 U5-225U16GBM.2 512GB SSD16''Win11ProFP21SR004FCX
Šifra: 103917
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Ekran
    Veličina ekrana: 16"
    Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
    Format rezolucije: WUXGA
    Tip panela: IPS
    Ostalo: 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
    Procesor
    Intel® Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB
    NPU: Integrated Intel® AI Boost, up to 12 TOPS
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB (1x16)
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
    Graficka karta
    Integrated Intel® Graphics
    Operativni sistem
    Windows 11 Pro
    Mreza
    Wi-Fi: Da
    Bežični mrežni standardi: WiFi 6E 11ax (2x2)
    Bluetooth™: Da
    Bluetooth™ verzija: 5.3
    Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
    Slotovi
    1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
    1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
    1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4
    1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1
    1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
    1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
    1x Ethernet (RJ-45)
    Kamera
    FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
    Audio
    Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN
    Baterija
    64Wh
    Fizicke karakteristike
    Dimenzije: 356 x 249 x 17.05 mm