NB Lenovo ThinkBook 16 G7-7735HS16GBM.2 512GB16''Win11ProSRB3Y21MW001NYA
Šifra: 104389
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 111.880,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Procesor
    AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
    Grafika
    Integrisana AMD Radeon™ 680M grafika
    Cipset
    AMD SoC Platforma
    Memorija
    1x 16GB SODIMM DDR5-4800
    2x DDR5 SODIMM slotova, dual-channel
    do 64GB DDR5-4800
    SSD
    512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
    2x M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slotova
    do 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD do 2TB svaki
    Citac kartica
    SD
    Audio cip
    High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec
    Zvucnici
    Stereo 2W x2, Dolby Audio™
    Mikrofone
    2x, Array
    Kamera
    FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
    Baterija
    45Wh
    Punjac
    65W USB-C® (3-pin)
    Displej
    16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
    Tastatura
    Pozadinski osvetljena, srpska lokalizacija
    Touchpad
    Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm (2.95 x 4.72 inches)
    Dimenzije
    356 x 253.5 x 17.5 mm (14.01 x 9.98 x 0.69 inches)
    Tezina
    1.7 kg (3.75 lbs)
    Boja
    Siva
    Materijal kucista
    Aluminjium (gornji), PC-ABS (donji poklopac)
    Operativni sistem
    WIndows 11 Pro
    WLAN + Bluetooth
    Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3
    WWAN
    WWAN Not Supported
    Ethernet
    100/1000M (RJ-45)
    Standardni Portovi
    • 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
    • 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
    • 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4
    • 1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4
    • 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
    • 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
    • 1x Ethernet (RJ-45)
    • 1x SD card reader
    Cipa za enkripciju
    Firmware TPM 2.0 Enabled
    Fizicko zakljucavanje
    Kensington® Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm