NB Lenovo LOQ 15 R7-7735HS16GB512GB15.6''FHDRTX4050 6GBSRB2Y83S0003WYA
Šifra: 107750
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 114.060,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Ekran
    Veličina ekrana: 15.6"
    Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
    Format rezolucije: FHD
    Tip panela: IPS
    Ostalo: 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, FreeSync
    Procesor
    Klasa procesora: AMD Ryzen 7
    Model procesora: 7735HS
    Broj jezgara procesora: 8
    Broj logičkih jezgara (niti): 16
    Radni takt procesora: 3.2 GHz (4.7 GHz)
    Keš memorija procesora: 16MB L3 cache
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 4.800 MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 512GB
    SSD interfejs: M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
    Graficka karta
    Grafika: nVidia® GeForce®
    Model grafike: GeForce® RTX 4050
    Količina grafičke memorije: 6GB
    Tip grafičke memorije: GDDR6
    Boost Clock 1605MHz, TGP 65W, 194 AI TOPS
    Operativni sistemBez operativnog sistema
    Mreza
    Wi-Fi: Da
    Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 11ax (2x2)
    Bluetooth™: Da
    Bluetooth™ verzija: 5.2
    Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
    Slotovi
    2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
    1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with PD 3.0
    1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz
    1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
    1x Ethernet (RJ-45)
    1x Card reader
    1x Slim tip Power connector
    KameraHD 720p with Privacy Shutter
    AudioStereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio