NB HP Probook 460 G11 U7-155U8GB512GB16 WUXGA1YRSRBWin11Pro9Y7S3ET
Šifra: 99962
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
| Ekran | Veličina ekrana: 16" Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: IPS Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC |
| Procesor | Klasa procesora: Intel Core Ultra 7 Model procesora: 155U Broj jezgara procesora: 12 Broj logičkih jezgara (niti): 14 Radni takt procesora: 1.7 GHz (4.8 GHz) Keš memorija procesora: 12MB |
| Memorija | Memorija (RAM): 8GB (1 x 8) Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.600MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 512GB SSD interfejs: M.2 PCIe NVMe |
| Graficka karta | Integrated Intel® Graphics |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Kamera | 5 MP |
| Baterija | HP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion |
| Kamera | 5 MP |
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi