NB HP EliteBook 660 G11 U5-125U32GB1TB16 WUXGABack1YSRBWin11Pro9C0H0EA
  • Nema na stanju
Šifra: 99126
    Ekran
    Veličina ekrana: 16"
    Tip panela: IPS
    Ostalo: anti-glare, 300 nits, 45% NTSC
    Broj logičkih jezgara (niti): 14
    Radni takt procesora: 1.3 GHz (4.3 GHz)
    Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache
    Memorija
    Memorija (RAM): 32GB
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 1TB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Graficka kartaIntegrated Intel® Graphics
    Operativni sistemWindows 11 Professional
    Slotovi
    2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4);
    1 RJ-45 (LAN)
    Kamera5 MP
    BaterijaHP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion
    Fizicke karakteristike
    Dimenzije: 358.8mm x 251.3mm x 16.3mm
    Materijal: Aluminijum
    Masa: 1.74kg
    Boja: Srebrna (Pike silver)
    Slovni raspored tastera: SR
    HP Premium Keyboard – spill-resistant keyboard (Tastatura otporna na prosipanje tečnosti)
    Pozadinsko osvetljenje tastature
    Fingerprint
    Ekran
    Veličina ekrana: 16"
    Tip panela: IPS
    Memorija
    Memorija (RAM): 32GB
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600MHz
    Hard disk
    Tip skladištenja: SSD
    Kapacitet: 1TB
    SSD interfejs: PCIe NVMe
    Slotovi
    1 RJ-45 (LAN)
    Kamera5 MP
    Fizicke karakteristike
    Materijal: Aluminijum
    Masa: 1.74kg
    Boja: Srebrna (Pike silver)
    Slovni raspored tastera: SR
    Fingerprint
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Laptopovi
    Veličina ekrana: 16"
    Radni takt memorije: 5.600MHz