NB HP EliteBook 6 G1i U5-225U16GB512GB16''WUXGA AGGLAN1YRD06SPES
  • Proizvod iz grupe: Laptopovi
  • Proizvođač: HP
  • Nema na stanju
Šifra: 105279
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    kran
    Veličina ekrana: 16"
    Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
    Format rezolucije: WUXGA
    Tip panela: IPS
    Ostalo: anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
    Procesor
    Intel® Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB
    NPU: Integrated Intel® AI Boost, up to 12 TOPS
    Memorija
    Memorija (RAM): 16GB
    Tip memorije: DDR5
    Radni takt memorije: 5.600 MHz