NB Dell Vostro 3530 i3-1305U16GBM.2 512GB15.6FHDGLANENG5Y
Šifra: 86488
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Veličina ekrana:
  • 15.6"
  • Klasa procesora:
  • INTEL CORE I3
Artikal nije dostupan
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
Format rezolucije: Full HD
Tip panela: WVA
Ostalo: Anti-glare, High-brightness 250-nit, 120Hz, 45% NTSC color gamut
Procesor
Klasa procesora: Intel Core i3
Model procesora: i3-1305U
Broj jezgara procesora: 5
Broj logičkih jezgara (niti): 6
Radni takt procesora: 1.6 GHz (4.5 GHz)
Keš memorija procesora: 10MB Intel Smart cache
Ostalo: 10nm Intel 7
Memorija
Memorija (RAM): 16GB
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 2.666MHz
Broj slotova: 2
Popunjeni slotovi: 2
Maksimalno podržano: 16GB
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: M.2 NVMe
Graficka karta
Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors
Operativni sistem
Bez operativnog sistema
Mreza
Wi-Fi verzija: IEEE 802.11ac
Model: Realtek RTL8821CE
Bluetooth verzija: 5.0
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
Slotovi
HDMI priključci: 1x HDMI 1.4
Ukupno USB priključaka: 3
USB 3.2 priključci: 1 (Tip C) Gen1, 1 (Tip A) Gen1
USB 2.0 priključci: 1
RJ-45 (LAN): 1
Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
Čitač kartica: SD
Kamera
Rezolucija: 0.92 Megapiksela
Video snimanje: 1.280 x 720, 30fps
Model: HD RGB
Audio
Zvučnici: 2.0
Snaga: 2x2.5W
Mikrofon: Ugrađen
Baterija
Tip: Litijum-polimerska
Broj ćelija baterije: 3-Cell (41WHr)
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 358.5mm x 235.56mm x 19mm
Masa: 1.66kg
Boja: Crna (Carbon Black)
Slovni raspored tastera: EN (US)
Numerički deo tastature: Da
Garancija
5 godina
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Format rezolucije: Full HD
Tip panela: WVA
Procesor
Klasa procesora: Intel Core i3
Model procesora: i3-1305U
Broj jezgara procesora: 5
Ostalo: 10nm Intel 7
Memorija
Memorija (RAM): 16GB
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 2.666MHz
Broj slotova: 2
Popunjeni slotovi: 2
Maksimalno podržano: 16GB
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: M.2 NVMe
Graficka karta
Operativni sistem
Bez operativnog sistema
Mreza
Wi-Fi verzija: IEEE 802.11ac
Model: Realtek RTL8821CE
Bluetooth verzija: 5.0
Slotovi
HDMI priključci: 1x HDMI 1.4
Ukupno USB priključaka: 3
USB 2.0 priključci: 1
RJ-45 (LAN): 1
Čitač kartica: SD
Kamera
Rezolucija: 0.92 Megapiksela
Model: HD RGB
Audio
Zvučnici: 2.0
Snaga: 2x2.5W
Mikrofon: Ugrađen
Baterija
Tip: Litijum-polimerska
Fizicke karakteristike
Masa: 1.66kg
Boja: Crna (Carbon Black)
Numerički deo tastature: Da
Garancija
5 godina
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Laptopovi
Veličina ekrana: 15.6"
Radni takt memorije: 2.666MHz
Snaga: 2x2.5W