Napajanje 750W DeepCool PF750 R-PF750D-HA0B-EU
Šifra: 104416
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Model:
    DeepCool PF750
    Kataloski:
    R-PF750D-HA0B-EU
    Nazivna snaga:
    750W
    Efikasnost:
    80 PLUS White
    Ventilator:
    120mm Hypro Bearing
    Modularno:
    Ne
    Priključci:
    1 x 20+4 Pin, 2 x CPU 4+4 Pin (EPS 12V), 4 x PCIe 6+2 Pin, 6 x SATA, 2 x 4 Pin Molex
    Radni napon:
    230V
    Format
    ATX12V V2.4
    Zastite i sertifikati :
    OPP (Over Power), OVP (Over Voltage), SCP (Short Circuit), UVP (Under Voltage)
    link ka stranici proizvodjaca:
    • Naziv artikla: