Memorija DDR5 16GB 5600MHz Transcend JM5600ALE-16G
Šifra: 97514
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Tip
    DIMM, DDR5
    Broj pinova: 288
    Kapacitet16GB
    Brzina5.600MHz
    Voltaža1.1V
    LatencijaCL46
    Prava potrošača:Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
    Tip
    DIMM, DDR5
    Broj pinova: 288
    Kapacitet 16GB
    Brzina 5.600MHz
    Voltaža 1.1V
    Latencija CL46
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    Brzina 5.600MHz
    Voltaža 1.1V