A-DATA DIMM DDR3 8GB 1600MHz ADDU1600W8G11-S
Šifra: 33534
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Napomena:
      • Low Voltage
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Voltaža:
      • 1.35V
      • Tip memorije:
      • DDR3
      • Radni takt memorije:
      • 1.600MHz
      • Kapacitet:
      • 8GB
      • Broj pinova:
      • 240
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 120 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    • Karakteristike
      • Napomena:
      • Low Voltage
      • Vrsta:
      • DIMM
      • Voltaža:
      • 1.35V
      • Tip memorije:
      • DDR3
      • Radni takt memorije:
      • 1.600MHz