Memorija DDR5 16GB 5600MHz AData AD5U560016G-S
Šifra: 96058
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    TipDDR5
    DIMM
    Kapacitet16GB
    Brzina5.600 MHz
    Voltaža1.1V
    LatencijaCL46
    Zakonska saobraznost24 meseca
    Tip DDR5
    DIMM
    Kapacitet 16GB
    Brzina 5.600 MHz
    Voltaža 1.1V
    Latencija CL46
    Zakonska saobraznost 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    Brzina 5.600 MHz
    Voltaža 1.1V