Šifra: 107638
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
WebCena:
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 312 x 14 x 219 mm
- Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm)
- 512 x 71 x 296 mm
- Display Port
- 2
- Masa (g)
- 1119g
- Masa sa ambalažom (g)
- 2250g
- Rezolucija Web Kamere
- Yes
- Thunderbolt
- 2
- TIP memorije
- LPDDR5x-8533
- Tip panela
- OLED
- Bluetooth
- Yes
- Boja Laptop
- Gray
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Divizija
- Consumer
- Konektor i snaga punjenja
- KućišteŠasija
- Aluminum
- Model VGA
- Intel AI
- Optika
- No
- Boja detaljni opis
- Siva
- Tip Diska3
- Does not have
- Card Reader
- Tip ekrana
- Glare
- Čitač otisaka prstiju
- No
- USB Type-C
- Disk2
- Does not have
- VGA
- Disk3
- WiFi
- HDMI
- 1
- WWAN
- L3 keš
- 8MB
- LAN
- Lokalizacija tastature
- SR
- Osvetljena tastatura
- Radni takt procesora
- 4.50 GHz
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200
- Tip Diska2
- USB 3.1
- 1
- VGA Memorija
- Shared
- Grafika
- Integrated
- Operativni sistem
- Windows 11 Home
- Tip Diska1
- SSD
- Tip procesora
- Core Ultra 5
- Broj jezgara
- 8
- Disk1
- 512 GB
- Memorija
- 16 GB
- Model procesora
- 226V
- Procesor
- Intel
- Veličina ekrana
- 14\"
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 312 x 14 x 219 mm
- 512 x 71 x 296 mm
- Display Port
- Masa (g)
- Masa sa ambalažom (g)
- Rezolucija Web Kamere
- Thunderbolt
- TIP memorije
- LPDDR5x-8533
- Tip panela
- OLED
- Bluetooth
- Boja Laptop
- Gray
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Divizija
- Consumer
- Konektor i snaga punjenja
- KućišteŠasija
- Aluminum
- Model VGA
- Intel AI
- Optika
- Boja detaljni opis
- Siva
- Tip Diska3
- Card Reader
- Tip ekrana
- Glare
- Čitač otisaka prstiju
- USB Type-C
- Disk2
- VGA
- Disk3
- WiFi
- HDMI
- WWAN
- L3 keš
- 8MB
- LAN
- Lokalizacija tastature
- SR
- Osvetljena tastatura
- Radni takt procesora
- 4.50 GHz
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200
- Tip Diska2
- USB 3.1
- VGA Memorija
- Shared
- Grafika
- Integrated
- Operativni sistem
- Windows 11 Home
- Tip Diska1
- SSD
- Tip procesora
- Core Ultra 5
- Broj jezgara
- 8
- Disk1
- 512 GB
- Memorija
- 16 GB
- Model procesora
- 226V