Šifra: 104605
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Boja detaljni opis
- Teget
- Čitač otisaka prstiju
- Yes
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 314 x 11 x 222 mm
- HDMI
- 1
- L3 keš
- 12MB
- Lokalizacija tastature
- SR
- Masa (g)
- 1180g
- Osvetljena tastatura
- Yes
- Radni takt procesora
- 4.80 GHz
- Rezolucija Web Kamere
- TIP memorije
- LPDDR5x-8533
- USB 3.0
- 1
- VGA
- No
- VGA Memorija
- Shared
- Bluetooth
- Boja Laptop
- Dark blue
- Card Reader
- No
- Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm)
- 420 x 80 x 320 mm
- Disk2
- Does not have
- Masa sa ambalažom (g)
- 1500g
- Thunderbolt
- 2
- Tip panela
- IPS
- Baterija
- LI 3-cell
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Disk3
- Does not have
- Display Port
- 3
- LAN
- Model VGA
- Intel Arc
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200
- Tip Diska2
- Tip Diska3
- Tip ekrana
- Anti-Glare
- Touchscreen
- USB Type-C
- 3
- WiFi
- Broj jezgara
- 8
- Memorija
- 32 GB
- Operativni sistem
- Free DOS
- Procesor
- Intel
- Tip Diska1
- SSD
- Disk1
- 1 TB
- Model procesora
- 258V
- WWAN
- Grafika
- Integrated
- Optika
- Tip procesora
- Core Ultra 7
- Veličina ekrana
- 14\"
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Boja detaljni opis
- Teget
- Čitač otisaka prstiju
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 314 x 11 x 222 mm
- HDMI
- L3 keš
- 12MB
- Lokalizacija tastature
- SR
- Masa (g)
- Osvetljena tastatura
- Radni takt procesora
- 4.80 GHz
- Rezolucija Web Kamere
- TIP memorije
- LPDDR5x-8533
- USB 3.0
- VGA
- VGA Memorija
- Shared
- Bluetooth
- Boja Laptop
- Dark blue
- Card Reader
- 420 x 80 x 320 mm
- Disk2
- Masa sa ambalažom (g)
- Thunderbolt
- 2
- Tip panela
- IPS
- Baterija
- LI 3-cell
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Disk3
- Display Port
- LAN
- Model VGA
- Intel Arc
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200
- Tip Diska2
- Tip Diska3
- Tip ekrana
- Anti-Glare
- Touchscreen
- USB Type-C
- WiFi
- Broj jezgara
- 8
- Memorija
- 32 GB
- Operativni sistem
- Free DOS
- Procesor
- Intel
- Tip Diska1
- SSD
- Disk1
- 1 TB
- Model procesora
- 258V