Šifra: 104620
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Bluetooth
- Yes
- Disk3
- Does not have
- Display Port
- 3
- HDMI
- 1
- LAN
- No
- Lokalizacija tastature
- EN
- Masa (g)
- 1190g
- Model VGA
- Intel Arc
- Rezolucija ekrana
- 2880 x 1800
- Tip ekrana
- Glare
- VGA
- No
- Boja detaljni opis
- Teget
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Card Reader
- Čitač otisaka prstiju
- Yes
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 314 x 10 x 217mm
- Disk2
- Does not have
- Osvetljena tastatura
- Rezolucija Web Kamere
- Thunderbolt
- 3
- Tip Diska2
- TIP memorije
- LPDDR5x-8533
- USB 3.1
- 1
- USB Type-C
- VGA Memorija
- Shared
- Baterija
- LI 6-cell
- Boja Laptop
- Dark blue
- Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm)
- 420 x 80 x 320 mm
- L3 keš
- 12MB
- Masa sa ambalažom (g)
- 1700g
- Radni takt procesora
- 4.80 GHz
- Tip Diska3
- Tip panela
- OLED
- Touchscreen
- WiFi
- Model procesora
- 258V
- Optika
- Procesor
- Intel
- Veličina ekrana
- 14\"
- WWAN
- Grafika
- Integrated
- Operativni sistem
- Free DOS
- Tip Diska1
- SSD
- Tip procesora
- Core Ultra 7
- Broj jezgara
- 8
- Disk1
- 2 TB
- Memorija
- 32 GB
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Bluetooth
- Disk3
- Display Port
- HDMI
- LAN
- Lokalizacija tastature
- EN
- Masa (g)
- Model VGA
- Intel Arc
- Rezolucija ekrana
- 2880 x 1800
- Tip ekrana
- Glare
- VGA
- Boja detaljni opis
- Teget
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Card Reader
- Čitač otisaka prstiju
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 314 x 10 x 217mm
- Disk2
- Osvetljena tastatura
- Rezolucija Web Kamere
- Thunderbolt
- Tip Diska2
- TIP memorije
- LPDDR5x-8533
- USB 3.1
- USB Type-C
- VGA Memorija
- Shared
- Baterija
- LI 6-cell
- Boja Laptop
- Dark blue
- 420 x 80 x 320 mm
- L3 keš
- 12MB
- Masa sa ambalažom (g)
- Radni takt procesora
- 4.80 GHz
- Tip Diska3
- Tip panela
- OLED
- Touchscreen
- WiFi
- Model procesora
- 258V