Klima uređaj Tesla inverter TT34EX82SM-1232IAW
- Proizvod iz grupe: Klima uređaji
- Proizvođač: TESLA
- Nema na stanju
Šifra: 80815
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
| Kapacitet klima uređaja: | 12000 BTU |
| Kapacitet hlađenja: | 3.40 kW |
| Kapacitet grejanja: | 2.37 kW |
| Boja: | Siva |
| Freon: | R32 |
| Ulazna snaga hlađenja: | 100 W |
| Ulazna snaga grejanja: | 1000 W |
| Protok vazduha (Max): | 550 m3/h |
| Kapacitet odvlaživanja: | 1.2 l/h |
| Nivo buke (unutrašnja jedinica): | 31/34/37/40/42 dB |
| Nivo buke (spoljašnja jedinica): | 50 dB |
| Potrošnja el. energije: | Hlađenje: 195 kWh/a/godišnje Grejanje: 840 kWh/a/godišnje |
| Dimenzije unutrašnje jedinice: | 77.7 × 25 × 20.1 cm |
| Dimenzije spoljašnje jedinice: | 77.7 x 49.8 x 29 cm |
| Masa unutrašnje jedinice: | 8 kg |
| Masa spoljašnje jedinice: | 24 kg |
| Garancija: | 2 godine |
| Boja: | Siva |
| Freon: | R32 |
| Garancija: | 2 godine |
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Klima uređaji