HP 290 G9 TWR i5-1350016GBM.2 512GB180WHP M+TC65U9AT
Šifra: 104207
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Model
    Generacija procesora
    Procesor Intel® Core™ i5 13. generacije
    Procesor
    Intel® Core™ i5-13500 (do 4,8 GHz sa Intel® Turbo Boost tehnologijom, 24 MB L3 keš memorije, 14 jezgara, 20 niti)
    Čipset
    Intel® H670
    Grafika
    Integrisano, Intel® UHD grafika 770
    Ram Memorija
    16 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB)
    Memorijski slotovi
    2 DIMM-a
    Interna memorija
    512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
    Mrežni interfejs
    Integrisani Realtek RTL8111HSH-CG GbE
    Hardverski format
    Tower
    Tastatura
    HP 125 žičana tastatura
    Zvuk
    Realtek ALC3867 kodek, univerzalni audio priključak sa podrškom za CTIA slušalice, zadnji  audio izlaz (3,5 mm) sa mogućnošću reprodukcije sa  više uređaja
    Miš
    HP 125  Žičani miš
    Slotovi za proširenje
    2 M.2 slota; 1 PCIe 3 x1; 1 PCIe 4 x16 4 5 6 (1 M.2 otvor za WLAN i 1 M.2 2242/2280)
    Povezivanje
    Minimalne dimenzije (Š x D x V)
    15,5 x 30,3 x 33,7 cm
    Misa
    4,7 kg (Tačna težina zavisi od konfiguracije.)
    Unutrašnji ležišta za diskove
    Dva tvrda diska od 3,5 inča
    Napajanje
    Napajanje od 180 W, efikasnost do 90%, aktivni PFC